Bitcoin Almak Güvenli Mi?

Bitcoin Almak Güvenli Mi?

Bitcoin yatırımı yapmak isteyenleri neler bekliyor? Güvenli mi ya da yasal mı? Merak ettiklerinizin olduğunu biliyoruz. Paranızı değerlendirmek için en güvenilir ve mümkünse en kazançlı seçeneği seçmek istiyorsunuz. Bizler de bu yazımızda, acaba bitcoin ile yatırım yapmanın size ne kadar gelir sağlayabileceğinden bahsetmek istiyoruz.

Öncelikli olarak anlık olarak baktığımızda (22.04.2021) Btc’nin 53.000 Dolar bandında tutunmaya çalıştığını, bu alandan güçlü bir destek aldığını görüyoruz. Birkaç kere bu desteğe düşse de, aynı şekilde çıkmayı başardı. Ve şunu da ekleyelim 2021 Ocak ayından itibaren kazançlı bir dönemi yaşıyoruz. Öyle ki, Ocak ayında yatırım yapmış kişiler bugün paralarını nerdeyse ikiye katladılar.

Şimdi bunu okuyunca tabii ki bir irkiliyorsunuz. Sonuçta ne Dolar ne de altın gibi değerler size bu kadar kısa süre içerisinde bir kazanç sağlayamıyor. Ancak size daha çarpıcı bir şey söylemek istiyoruz. Kripto para borsası içerisinde yatırım yapanların ve parayı kıranların birçoğu Bitcoin’den değil altcoinlerden kazanç sağlamaktadırlar.

Mesela birçok altcoin 15 katına kadar çıktı. Düşünebiliyor musunuz? Yine araya girmek istiyoruz. Amacımız sizleri ne kadar kazançlı bir dünya olduğunu, defalarca söylenmiş olan şeyleri söyleyerek efsunlamak değil. Amacımız güvenilirlik konusudur. Unutmayın ki 15 kat artan altcoin yarın 15 kat da düşebilir. Bu yüzden paranızı güvenilir ve istikralı bir şekilde artırmak istiyorsanız, Bitcoin exchange yaparak değerlendirebilir, yatırım yapabilirsiniz. Bitcoin kurumsalların da desteğini arkasına almış ilerlerken çok daha istikrarlı görünmektedir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Nakliye Firması Mı Arıyorsunuz? En İyisi Burada

Nakliye Firması Mı Arıyorsunuz? En İyisi Burada

Zarif, Masum, Hoş Kokulu ve Daima Anlamlı Çiçekler

Zarif, Masum, Hoş Kokulu ve Daima Anlamlı Çiçekler

CE İşaretine Başvuru Öncesi Bilinmesi Gerekenler

CE İşaretine Başvuru Öncesi Bilinmesi Gerekenler

Emtialara Yatırım Yapmak Güvenilir mi?

Emtialara Yatırım Yapmak Güvenilir mi?

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir