Cam Ofis Bölme ile Ofislerinizi Şıklaştırın

Cam Ofis Bölme ile Ofislerinizi Şıklaştırın

Eski bölme duvar çeşitleri ahşap ya da birçok değişik plastik ürün çeşitleri ile ofisler ayrılmaktaydı ve bu da en başta görsel olarak kötü bir görüntü kazandırırken aynı zamanda kullanım alanı olarak daha az bir ortam kazandırmaktadır. Bunun için çağrı inşaat tüm müşterileri adına kaliteli bir malzeme çeşidi ile birbirinden farklı bölme duvar çeşitleri sunmaktadır. Bu sayede tüm iş yerlerinin ofisleri görsel açıdan çok daha şık bir görünüm yakalarken bunun yanında birçok değişik yeni nesil teknolojik özellikler kazandırılmaktadır. Değişik desen ve renk seçenekleri ile montajı yapılan bu ürün çeşitleri için ücretsiz olarak iş yerleri adına keşif yapılmaktadır. Daha sonra müşteriye iş yeri için en doğru bölme duvar çeşidi için rapor verilir.

Zarif Bir Görünüm İle Harika Bir Görsellik

Oldukça hoş ve zarif bir görünümü olan cam bölme çeşitleri aynı zamanda gün ışığının sonuna kadar kullanılmasını sağlamaktadır. Bu da fatura noktasında büyük bir avantaj getirmektedir. Ayrıca ofisler arasında görsel açıdan herkes birbirini görebildiği için kolay bir iletişim imkânı da sağlanmaktadır. Birçok darbeye karşı dayanıklı olan tüm bölme duvar çeşitleri kırıldığı zamanda hemen buz haline dönüştüğü için her hangi bir sorun çıkarmaz. Özellikle de ısı ve yalıtım konusunda tam bir yeni nesil kalite sunmaktadır. Ses geçirmez özelliği ile çalışanların dikkatlerini işlerine daha fazla vermelerine olanak sağlayarak iş performansının en üst seviyeye çıkmasına fırsat vermektedir.

Birçok Farklı Özellik

Isı dengesi ise tüm iş yerleri için eşit bir seviyede tutulmasına destek olmakta ve çalışanların vücut ısıları bozulmadığı için de ayrıca iş verimliliği artmaktadır. Ofis için ya da Enver ve depo alanları, birçok farklı toplantı salonları ile yemek odaları için bölme duvar sistemleri yapılmaktadır. Bu sayede kullanım alanları her nokta için daha fazla artmakta ve iş yeri adına her alan daha şık bir hale gelmektedir. Yüksek bir bütçe ayırıp fazla para harcamak yerine, en uygun fiyatlar içerisinde farklı bölme duvar çeşitleri ile görsel bir şıklık yakalanırken, üstün birçok özelliğe de kavuşulmaktadır.

Kaliteli Bir Malzeme Yapısı İle Kusursuz Bölme Duvarlar

Hafif bir malzeme yapısı ile tasarım haline getirilip montaj yapıldığı için binaların üzerine binen yüklerin de azalmasına büyük bir oranda katkı sağlamaktadır. Üstelik estetik yapısının yanı sıra aynı zamanda depreme karşı sunduğu dayanıklılık garantisi ile büyük bir güven vermektedir. Artık o eski ahşap ve plastik malzeme yapılı bölme duvar ürünlerinin yerini bu son teknoloji ile yapılan yeni nesil ürün çeşitleri almış durumda. Artı olarak hiçbir kimyasal madde barındırmayan bu ürünler tamamen insan sağlığını koruyucu bir yapı ile üretilmektedir. Tüm bölme duvar çeşitlerine ulaşmak ve bu ürünler için iletişime geçmek adına www.cagriinsaat.com.tr sitesine girmek yeterlidir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Çanakkale Banyo Dolabı Modelleri

Çanakkale Banyo Dolabı Modelleri

Rahatlığı Sağlayan Hijyenik Odalar

Rahatlığı Sağlayan Hijyenik Odalar

Konya’da inşaat ve Konya’da Emlak sektörünün lideri Enkay İnşaat…

Konya’da inşaat ve Konya’da Emlak sektörünün lideri Enkay İnşaat…

Esenyurt Fuar Alanı Taşımacılığı

Esenyurt Fuar Alanı Taşımacılığı

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir