Güncel Reklam Tasarımları

Güncel Reklam Tasarımları

Amerika ve Avrupa’da gerçekleştirilen araç giydirme tasarımlarını, firmamız her zaman takip etmektedir. Reklam şirketimiz bu hizmetinde sizlere her zaman en iyisini sunmaya çalışmaktadır. Araç kaplama konusunda engin deneyime sahip olan ekibimiz. HP Latex Baskı Makinası ile 1440 dpi baskı gerçekleştirmektedir. Firmamız araç kaplamlarında solvent maddesine yer vermemektedir. Solvent mürekkebin Avrupa ve Amerika’da yasaklı bir ürünüdür. Kaplama işlemlerinde Latex mürekkep kullanmaktayız. Şirketimiz araç reklam alanında tecrübesi ile ışıklı tabela ve araçlarınızın boyası zedelenmeden araç kaplama yapabilmektedir. Reklam sırasında yer verdiğimiz malzeme söküm kolaylığına sahiptir

Kaliteli Renk Seçenekleri

Devamlı seyahat halinde bulunan kamyonet gibi araçların kasa bölümleri düz olmaktadır. Bu da reklamın daha etkili gösterilmesi anlamına gelmektedir. Fakat bu tür araçlar sürekli sevkiyat halinde olduğundan bu araçların kasaları da hızlı bir şekilde yıpranma eğilimindedir. Bu yüzden sağlıklı bir şekilde araç kaplama faaliyetlerinin uygulanması gerekmektedir. Standart şartlarda uygulanan araç giydirme teknikleri sizin için yeterince doyurucu değilse, şirketimiz reklam konusunda aracınızı size özel tasarlayıp, çok özel görünüme ulaştırabilmektedir. Şirketimiz aracınızı istediğiniz renk seçeneklerinde tasarlayarak şirket logonuzu yerleştirebilmektedir.

Uygun Fiyata Araç Kaplama

Şirketinizin Logosunu veya unvanını, araçlarınızın kapı bölümlerinde ya da istediğiniz herhangi bir bölgeye uygulama işlemine araç giydirme adı verilmektedir. Şirketimizin arabalarınızın üzerine sağlıklı bir şekilde reklam kaplaması yapabilmektedir. Bu uygulama esnasında firma logonuzun veya unvanınız ile beraber ürün resminizi, herhangi bir imajı yada sloganınızı koyabilmektedir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Çanakkale Banyo Dolabı Modelleri

Çanakkale Banyo Dolabı Modelleri

Rahatlığı Sağlayan Hijyenik Odalar

Rahatlığı Sağlayan Hijyenik Odalar

Konya’da inşaat ve Konya’da Emlak sektörünün lideri Enkay İnşaat…

Konya’da inşaat ve Konya’da Emlak sektörünün lideri Enkay İnşaat…

Esenyurt Fuar Alanı Taşımacılığı

Esenyurt Fuar Alanı Taşımacılığı

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir