Kiralık Aracın Çalınması Durumunda Ne Yapılır?

Kiralık Aracın Çalınması Durumunda Ne Yapılır?

Ankara araç kiralama hizmetleri ile almış olduğunuz aracın çalınması durumunda ne yapmalısınız? Öncelikli olarak sakin olmalısınız. Kurumsal bir firmadan almış olduğunuzu varsaydığımız kiralama hizmetlerinde, her şey adım adım takip edilmektedir. GPRS sistemi ile araç takip sistemi yapılmaktadır. Hızlı bir biçimde aracın yeri tespit edilmektedir. Ancak tabii ki çalınan araca hızlı bir şekilde erişebilmek için, sizlerin de hemen harekete geçmesi önemlidir.

  • Sakin olun ve hemen polisi arayarak tutanak raporunu tutturun.
  • İkinci olarak Ankara Rent A Car hizmetlerini almış olduğunuz firmaya arama gerçekleştirin.
  • Aramalarınızı gerçekleştirdikten sonrasında, hizmet almış olduğunuz firma, sizlerden araç ruhsatı, anahtar ve polis tutanağı gibi bilgileri talep etmektedir.
  • Son olarak polis ile GPRS verileri paylaşılır ve araç takip altına alınarak, kısa süre içerisinde bulunur.

Bu tip durumlar, her ne kadar nadir de olsa, olağan durumlardır. Müşterilerin, dikkat etmeleri gereken en önemli konu ise kesinlikle kurumsal, güvenilir firmalar ile anlaşmalarıdır. Çalıntı durumlarının gerçekleşmesini önleyebilmek için de güvenilir yerlere park etmeye dikkat edilmelidir. Anahtar ve ruhsat her daim kişinin yanında, kolay erişime uygun bir yerde bulunmalıdır.

Cander Rent A Car firması ile anlaşarak, güvenilir, kurumsal kiralama hizmetleri talep edersiniz. Ankara havalimanı araç kiralama hizmetlerini, iletişim numaraları üzerinden yapabilirsiniz. Ya da hızlı bir şekilde online olarak da araç kiralama hizmetlerini talep edebiliyorsunuz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Iqos Iluma ile Siz De Tütünün Tadına Varın

Iqos Iluma ile Siz De Tütünün Tadına Varın

Dış Cephe Mantolamada Uzman Çözüm

Dış Cephe Mantolamada Uzman Çözüm

Fethiye Denize Sıfır Otel Konsepti

Fethiye Denize Sıfır Otel Konsepti

Kaliteli Endüstriyel Mutfak Malzemeleri

Kaliteli Endüstriyel Mutfak Malzemeleri

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir