Kiralık Aracın Çalınması Durumunda Ne Yapılır?

Kiralık Aracın Çalınması Durumunda Ne Yapılır?

Ankara araç kiralama hizmetleri ile almış olduğunuz aracın çalınması durumunda ne yapmalısınız? Öncelikli olarak sakin olmalısınız. Kurumsal bir firmadan almış olduğunuzu varsaydığımız kiralama hizmetlerinde, her şey adım adım takip edilmektedir. GPRS sistemi ile araç takip sistemi yapılmaktadır. Hızlı bir biçimde aracın yeri tespit edilmektedir. Ancak tabii ki çalınan araca hızlı bir şekilde erişebilmek için, sizlerin de hemen harekete geçmesi önemlidir.

  • Sakin olun ve hemen polisi arayarak tutanak raporunu tutturun.
  • İkinci olarak Ankara Rent A Car hizmetlerini almış olduğunuz firmaya arama gerçekleştirin.
  • Aramalarınızı gerçekleştirdikten sonrasında, hizmet almış olduğunuz firma, sizlerden araç ruhsatı, anahtar ve polis tutanağı gibi bilgileri talep etmektedir.
  • Son olarak polis ile GPRS verileri paylaşılır ve araç takip altına alınarak, kısa süre içerisinde bulunur.

Bu tip durumlar, her ne kadar nadir de olsa, olağan durumlardır. Müşterilerin, dikkat etmeleri gereken en önemli konu ise kesinlikle kurumsal, güvenilir firmalar ile anlaşmalarıdır. Çalıntı durumlarının gerçekleşmesini önleyebilmek için de güvenilir yerlere park etmeye dikkat edilmelidir. Anahtar ve ruhsat her daim kişinin yanında, kolay erişime uygun bir yerde bulunmalıdır.

Cander Rent A Car firması ile anlaşarak, güvenilir, kurumsal kiralama hizmetleri talep edersiniz. Ankara havalimanı araç kiralama hizmetlerini, iletişim numaraları üzerinden yapabilirsiniz. Ya da hızlı bir şekilde online olarak da araç kiralama hizmetlerini talep edebiliyorsunuz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Dış Cephe Kaplama Nasıl Olur?

Dış Cephe Kaplama Nasıl Olur?

Kimler Gökçeada’yı Tatil İçin Seçmelidir

Kimler Gökçeada’yı Tatil İçin Seçmelidir

EPS Polistren Isı Yalıtım Malzemeleri

EPS Polistren Isı Yalıtım Malzemeleri

Cami Halısı Seçimi Nasıl Yapılır?

Cami Halısı Seçimi Nasıl Yapılır?

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir