Konya’da inşaat ve Konya’da Emlak sektörünün lideri Enkay İnşaat…

Konya’da inşaat ve Konya’da Emlak sektörünün lideri Enkay İnşaat…

Konya’da İnşaat’ta ve Konya’da Emlak’ta Enkay İnşaat faktörünü her zaman her yerde fark edeceksiniz. Bugüne kadar hayata geçirdiği birçok projede huzuru ve güveni ortaya koyan Enkay İnşaat, sizlere iyi bir gelecek sunmak için çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak sektöründe modern mimarinin hayata geçiren Enkay İnşaat, her projesinde mimariyi, konumunu, tasarımını ve güzelliği ile kendisine hayran bırakmayı başarıyor.

Enkay İnşaat’ta “Altına İmza Attığımız Her Proje Geleceğe Yönelik Teminatımızdır” sloganıyla sektöre farklılık getirmenin gayretinde. Ve bu gayret ve azimli çalışmanın karşılığını almaya başladı…

Enkay İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Durali Cömert, “Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de kendinizi geliştirmez, yenilikleri takip etmezseniz küçülmeye mahkum olursunuz. Her geçen gün emin adımlar atarak büyüme hedefiyle ilerliyoruz. Bu düşünce ile bizler Enkay İnşaat olarak yenilikleri takip ediyor, çağa ayak uyduran bir yol izliyoruz. Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak sektörü Türkiye’de olduğu gibi Konya’da da fark edilir bir yükselişte. Umuyoruz ki yükselişte olan inşaat sektörü, son dönemde ülkemiz siyasetinde yaşanan çalkantılı dönemden en az hasar alan sektörler arasında yer alır. Çünkü biliyoruz ki Konya’da inşaat sektörünün düşüşe geçmesi demek ülke ekonomisinin de sekteye uğraması demektir” Cömert, gelişmeye kapalı olan ve gelişmeyen firmaların tutunamayacağını sözlerine ekledi.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Çanakkale Banyo Dolabı Modelleri

Çanakkale Banyo Dolabı Modelleri

Rahatlığı Sağlayan Hijyenik Odalar

Rahatlığı Sağlayan Hijyenik Odalar

Esenyurt Fuar Alanı Taşımacılığı

Esenyurt Fuar Alanı Taşımacılığı

Gebze Evden Eve Nakliyat

Gebze Evden Eve Nakliyat

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir