Salesforce Nedir?

Salesforce Nedir?

Web tabanlı olan CRM uygulamaları arasında tam anlamıyla dünya lideri olarak tanımlanan salesforce artık Türkçe dili alternatifi ile ülkemiz genelinde mevcut olan kullanıcıları için de son derece kolay bir şekilde kullanım olanağı sağlamaktadır. Tüm dünya genelinde 1 numara olan On-Demand CRM sistemi Salesforce, şu anda kullanıcıları için en açıklayıcı şekilde Türkçe dil alternatifi de sunabiliyor. Herhangi bir donanım ve yazılım yatırımı ihtiyacı duymadan yalnızca bir internet bağlantısı ve bilgisayar ile kullanılabilen bir sistemdir. Mobil kullanım nitelikleriyle de sahip olduğu kullanıcılarına mekana ve zamana bağımlı kalmadan müşteri ilişkilerini ve satış süreçlerini yönetebilme esnekliğini de kazandırmaktadır.

Ayrıca farklı sürümleri doğrultusunda alternatifleri de mevcut haldedir. Bu konuda müşteri ilişkilerinizi ve diğer benzer konuları en iyi şekilde yönetebilme imkanınız bu sistem sayesinde mevcut haldedir. Ayrıca bu çeşitli sürümleri ile hem büyük işletmelerin hem de önemli sayılabilen KOBİ’lerin gereksinimlerini karşılayabilecek nitelikler taşıyan salesforce Türkiye platformu, firmaların kaynak planlama aşaması için tercih ettiği SAP, Oracle Applications ya da Microsoft Dynamics gibi ERP sistemleri de bu alternatiflere dahil olmak üzere mevcut olan sistemlerle de mükemmel şekilde entegre bir şekilde çalışmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra sizlerde belirtilen bu çalışmalara ve aşamalara ihtiyaç duyuyorsanız eğer salesforce crm alternatifini değerlendirebilirsiniz. Bu konuda tercih edebileceğiniz ve kullanabileceğiniz seçenekler son derece fazladır.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Yetkili Bursa Arçelik Bayisi

Yetkili Bursa Arçelik Bayisi

Sigaradan Kurtulmanın Yeni Yöntemi Iqos

Sigaradan Kurtulmanın Yeni Yöntemi Iqos

Mobil Oyun Yapan Firmalar

Mobil Oyun Yapan Firmalar

Güvenlik Kamerası Nasıl Fayda Sağlar

Güvenlik Kamerası Nasıl Fayda Sağlar

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir