Fethiye Denize Sıfır Otel Konsepti

Fethiye Denize Sıfır Otel Konsepti

Fethiye Denize Sıfır Otel Konsepti

Fethiye The Bay Beach Club, bölgenin en güzel plajında yer alan lüks bir konaklama hizmetinin merkezinde yer alan bir oteldir. Günlüklü Koyunda yer alan otel, konuklarına muhteşem orman ve deniz manzarasını sunmaktadır. Birbirinden farklı oda konseptlerine sahip olan bu güzel otel; dinlendirici bir tatil arayan gezginler arasında popüler bir seçimdir. Özellikle Fethiye denize sıfır otel konsepti söz konusu olduğu zaman bu otel en mantıklı çözümleri sizlerle buluşturmaktadır.

Dalaman – Fethiye karayolu üzerinde konumlanan Fethiye The Bay Beach Club;  20 adet standart odası bulunan ve 12 adet de standart bungalov dairesi yer alan bir oteldir. Ayrıca otelde Deluxe Bungalov, 2 adet Deluxe Suite Bungalovla 3 adet de Family Suites bulunmaktadır. Bununla birlikte Fethiye The Bay Beach Club, 3 adet sultan suites, 1 adet Pasha Suite ile konuklarına hizmet sunmaktadır. Otel de 5 adet özel Havuzlu Premium Villa bulunduğundan hemen her tarza hitap eden tatil konseptini bu otelde rahatlıkla bulabilmeniz de mümkün olmaktadır.

Fethiye En İyi Balayı Oteli

Günümüz koşullarında Fethiye en iyi balayı oteli söz konusu olduğu zaman akla ilk gelen seçenekler arasında yer almaktadır. Bu lüks otel, modern bir tasarıma sahiptir. Konuklarına deniz manzaralı özel teraslara sahip benzersiz konaklama birimleri sunmaktadır. Balayı tatiline çıkmak istiyorsanız, ancak zamanınız kısıtlıysa, yine de romantik ve akılda kalıcı olan kısa bir mola sunan birçok yer vardır. Burada tercihte bulunurken hem konforlu hem de eğlenceli fırsatlar sunan otelleri tercih etmeniz her zaman önerilmektedir.

Fethiye balayı oteli konseptine uygun otellerin bulunduğu bir bölgedir. Unutmamak gerekir ki balayı yeni evli çiftlerin en güzel anlarını içine alır. Dolayısıyla balayının unutulmaz güzellikte geçmesini hemen herkes ister. Bunun için de balayının mutlaka konforlu bir otelde geçirilmesi her zaman önerilmektedir. Bütün bu bilgiler ışığında Fethiye’de balayı yapmak istediğiniz zaman karşınıza en mantıklı seçenek olarak Fethiye The Bay Beach Club çıkmaktadır.

Fethiye The Bay Beach Club Özellikleri

Tam anlamıyla doğa dostu bir konsepti benimsemiş olan Fethiye The Bay Beach Club unutulmaz bir tatilin merkezinde yer almaktadır. Mükemmel bir doğal güzellik alanının merkezinde konumlanan bu otel tam 50 bin m2’lik bir alanda konumlandığından son derece ferah bir konsepte de sahiptir. Dalaman Havalimanına 38 km uzaklıkta bulunan bu otel aynı zamanda Fethiye kent merkezine de sadece 17 km mesafede yer almaktadır.

Hemen Rezervasyon İçin:

Fethiye The Bay Beach Club Hotel

0252 424 09 73

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Iqos Iluma ile Siz De Tütünün Tadına Varın

Iqos Iluma ile Siz De Tütünün Tadına Varın

Dış Cephe Mantolamada Uzman Çözüm

Dış Cephe Mantolamada Uzman Çözüm

Kaliteli Endüstriyel Mutfak Malzemeleri

Kaliteli Endüstriyel Mutfak Malzemeleri

Dış Cephe Kaplama Nasıl Olur?

Dış Cephe Kaplama Nasıl Olur?

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir